2021 M. LIEPOS MĖNESIO PROGRAMA Vilniuje


LIEPOS 1, 2, 3 d. 19:00
Šeškinė

PAPILDOMAS PASIRODYMAS LIEPOS 3 d. 11:00

DĖMESIO SPEKTAKLIS RUGSĖJO 13, 14, 15, 16 d. 18:00

LIEPOS 2, 3 d. 13:00-15:00
Nacionalinė dailės galerija

Nepertraukiama karžygė
Anne-Mareike Hess (Liuksemburgas)

ĮĖJIMAS SU NDG BILIETU

LIEPOS 2, 3 d. 17:00 ir 17:40
Nacionalinė dailės galerija

Šokių kūrimo menas | Premjera
Dovydas Strimaitis (Lietuva, Prancūzija)

BILIETAI

LIEPOS 12, 14, 16 d. 16:00 ir 20:00
Vilniaus transporto stotelėse

Theo’
Lukas Karvelis (Lietuva)

PASIRODYMAI NEMOKAMI

LIEPOS 13, 14, 15 d. 20:00
MO muziejaus terasa

TANZANWEISUNGEN (tai nesitęs amžinai)
Moritz Ostruschnjak (Vokietija)

BILIETAI

LIEPOS 15 d. 18:00
Vilniaus rotušė

Audros akis | Premjera
Šeiko šokio teatras (Lietuva)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS, BŪTINA REGISTRACIJA

LIEPOS 20, 21 d. 11:00-18:00
Nacionalinė dailės galerija

Instaliacija „Nėščia tyla“
Airos šokio teatras (Lietuva)

ĮĖJIMAS SU NDG BILIETU

DVIGUBAS SPEKTAKLIO VAKARAS
LIEPOS 21, 22 d. 20:00
MO muziejaus terasa

Paženklintas | Premjera
Šeiko šokio teatras, Niels Claes (Lietuva)

TENS
Marta Wołowiec (Lenkija)

BILIETAI

LIEPOS 22, 23 d. 16:00 ir 18:00
Nacionalinė dailės galerija

PAPILDOMAS PASIRODYMAS LIEPOS 25 d. 20:00

Mo muziejaus terasa

Atsiskaitymas tik grynais
Jonas & Lander (Portugalija)

BILIETAI

LIEPOS 23, 24 d. 17:00
Nacionalinė dailės galerija

Workpiece
Anna-Marija Adomaitytė (Lietuva, Šveicarija)

BILIETAI

LIEPOS 23 d. 20:00
Meno ir mokslo laboratorijos kiemas

Šokis skalbimo mašinai ir mamai
Greta Grinevičiūtė (Lietuva)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

LIEPOS 27, 28 d. 19:00
MO muziejaus terasa

Lietuvių kūrėjų šokio eskizų programa
Urtė Groblytė, Marius Pinigis, Petras Lisauskas, Julija Mintautė (Kauno šokio teatras „Aura“), Marius Eidrigevičius (Vilniaus miesto šokio teatras Low Air)

PASIRODYMAI NEMOKAMI, BŪTINA REGISTRACIJA

LIEPOS 28, 29 d. 16:00 ir LIEPOS 30 d. 18:00
Menų spaustuvės Studija II

LIEPOS 29, 30 d. 19:00
MO muziejaus terasa

Tai ne tavo sapnas
Vilma Pitrinaitė (Lietuva, Belgija)

BILIETAI


2021 M. LIEPOS MĖNESIO PROGRAMA Lietuvoje

Molėtai
LIEPOS 16 d. 18:00

TANZANWEISUNGEN (tai nesitęs amžinai)
Moritz Ostruschnjak (VOKIETIJA)

Pasirodymas Molėtuose neįvyks

Anykščiai
LIEPOS 24 d. 18:00

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

BILIETAI PLATINAMI ANYKŠČIŲ KULTŪROS CENTRO BILIETŲ KASOJE

Šiauliai / Festivalis Enter
LIEPOS 24 d. 18:00

Atsiskaitymas tik grynais
Jonas & Lander (Portugalija)

BILIETAI

Žagarė
LIEPOS 25 d. 16:00

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

Molėtai
LIEPOS 25 d. 18:00

Atsiskaitymas tik grynais
Jonas & Lander (Portugalija)

Pasirodymas Molėtuose neįvyks

Plungė
LIEPOS 28 d. 19:00

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

Garliava
LIEPOS 29 d. 19:00

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

Prienai
LIEPOS 30 d. 18:00

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

2021 m. RUGSĖJO MĖNESIO PROGRAMA VILNIUJE

RUGSĖJO 13, 14, 15, 16 d. 19:00

Šeškinė


2020 metų Naujasis Baltijos šokis buvo ilgiausias festivalio istorijoje ir jį bent akies krašteliu pamatė rekordinis skaičius – apie 200 000 – žiūrovų. Dėkui, kad buvote!




PROJEKTĄ FINANSUOJA:

PARTNERIS:

INFORMACINIAI PARTNERIAI:

INSTITUCINIAI PARTNERIAI:
ORGANIZATORIAI:
MORITZ OSTRUSCHNJAK PASIRODYMO RĖMĖJAI:
AIROS NAGINEVIČIŪTĖS PASIRODYMO RĖMĖJAI:
BILIETUS PLATINA:
NAUJASIS BALTIJOS ŠOKIS REGIONUOSE PRISTATOMAS KARTU SU: