';

BIG PULSE DANCE ALLIANCE

Festivalis Naujasis Baltijos šokis yra Big Pulse šokio aljanso narys. „Big Pulse“ – tai dinamiškas svarbiausių Europos šiuolaikinio šokio festivalių ir organizacijų bendradarbiavimo rezultatas, veikiantis kaip platforma, skirta dalytis idėjomis, kurti stiprias patirtis ir užmegzti ryšius su įvairiomis bendruomenėmis, taip stiprinant ir plečiant šiuolaikinio šokio pasiekiamumą Lietuvoje ir Europoje.

Pagrindiniai Big Pulse tikslai yra trys: remti menininkus ir užtikrinti kuo įvairesnių šiuolaikinio šokio spektaklių pristatymą didžiosiose Europos scenose; pristatyti šiuolaikinį šokį naujose, netradicinėse erdvėse ir pasiekti įvairias auditorijas, padidinti šios meno srities prieinamumą; sukurti stiprų Europos šokio festivalių tinklą, užtikrinantį šokio srities tvarumą ir gyvybingumą bei suburti menininkus ir žiūrovus dalytis išskirtinėmis šokio patirtimis.

Daugiau informacijos: bigpulsedance.eu

  

 

BIG PULSE MENININKAI, PRISTATYTI „NAUJAJAME BALTIJOS ŠOKYJE“ 2023 METAIS:

Oona Doherty (Airija) – NAVY BLUE

Taneli Törmä (Danija) – ALIEN

Marco da Silva Ferreira (Portugalija) – BISONTE

 

BIG PULSE MENININKAI, PRISTATYTI „NAUJAJAME BALTIJOS ŠOKYJE“ 2022 METAIS:

Amala Dianor (Prancūzija) – SIGUIFIN

Clarice Lima (Brazilija), Catarina Saraiva (Portugalija), Aline Bonamin (Brasilija), Nina Fajdiga (Slovėnija) – WOODS

AEROWAVES

Lietuvos šokio informacijos centras, kuris organizuoja festivalį Naujasis Baltijos šokis“, reprezentuoja Lietuvą tarptautiniame šiuolaikinio šokio tinkle Aerowaves. Šis tinklas atrenka perspektyviausius pradedančiųjų šokio menininkų darbus – kasmet Aerowaves tinklas sudaro geriausių pradedančiųjų choreografų Europoje 20-tuką. Į 20-tuką atrinktiems menininkams suteikiamos išskirtinės sąlygos viešinti savo kūrybą bei pristatyti savo spektaklį „Aerowaves“ tinklo partnerių platformose.

„Dalyvavimas Aerowaves programoje suteikia jauniesiems choreografams išskirtinę galimybę pristatyti savo kūrybą ir vardą 44-iems tinklo partneriams iš 35 Europos šalių, kurie dalyvauja darbų atrankos procese. Norintiems pradėti tarptautinę veiklą, dalyvavimas Aerowaves programoje turėtų būti vienas iš prioritetų“, – sako Gintarė Masteikaitė, Lietuvos šokio informacijos centro direktorė.

Daugiau informacijos: aerowaves.org

 

AEROWAVES MENININKAI, PRISTATYTI „NAUJAJAME BALTIJOS ŠOKYJE“ 2023 METAIS:

Sindri Runudde (Švedija) – A SENSORAL LECTURE

Aina Alegre (Ispanija, Prancūzija) – FANDANGO & OTHER CADENCES – STUDY 4

Yana Reutova (Ukraina) – TOGETHER ALONE

 

AEROWAVES MENININKAI, PRISTATYTI „NAUJAJAME BALTIJOS ŠOKYJE“ 2022 METAIS:

Cie A M A/Anna-Marija Adomaitytė (Lietuva, Šveicarija) – PAS DE DEUX

Renae Shadler & Collaborators with Roland Walter (Austrija, Vokietija) – SKIN