';

Frédérick Gravel (Kanada) – FEAR AND GREED

Bilietai

 

DĖMESIO. Spektaklyje – didelis garsas. Pavėlavę žiūrovai į salę neįleidžiami.

 

Trukmė: 75 min. 

„Turiu tris problemas: kapitalizmą, patriarchatą, ir kodėl menas nesugeba mūsų išgelbėti.“Frédérick Gravel. 

Frédérick Gravel grįžta į sceną ir pirmą kartą pasirodo kaip solo atlikėjas. Solo… bet su grupe. Su savo išskirtiniu šokiu, gitara ir palaikomas trijų muzikantų, jis atskleidžia savo pasaulio viziją, norą sugriauti visas tikrenybes ir išsakyti savo prašymą dėl visiško ir absoliutaus sąžiningumo. 

Scena įkrauta, per salę teka elektra, o Gravel dar kartą priverčia viską sprogti. Ieškodamas transcendencijos ir ritualo, kuris jam būtų prasmingas, menininkas bando susidurti su pasauliu ir atkurti ryšį su juo.

„Šiame spektaklyje mažiau bendrauju su žiūrovais ir daugiau su savimi. Man patiko stengtis būti nuoširdžiam. Man patiko dekonstruoti ir rekonstruoti savo įsivaizdavimą apie save. Aš čia ne tam, kad būčiau tikras savimi. Esu čia tam, kad jausčiausi visiškai neužtikrintai. Šie klausimai yra mano kūne, mano raumenyse. Kaip šokti akimirkomis, kai jaučiu šį netikrumą? Kartais išbandau ką nors nauja, o kai mano smūgis nenusileidžia, tiesiog pagalvoju: gerai, tai nepavyko. Jei tokias reakcijas leidi tiesiogiai, darbas tampa intymesnis. Galbūt jis nepavyksta taip gerai, kaip norėtųsi, bet tai yra proceso dalis.“Frédérick Gravel.

2009 m. Frédérick Gravel baigė Kvebeko universiteto Monrealyje (UQAM) šokio fakultetą ir apsigynė disertaciją tema „Šokio menininko vaidmuo demokratinėje visuomenėje“. Choreografas, šokėjas, muzikantas ir šviesų dailininkas Frédérick Gravel jau penkiolika metų aktyviai veikia Monrealio scenoje. Jis apverčia choreografijos struktūras aukštyn kojomis, savo kūryboje jungdamas įvairius elementus iš roko ir performanso meno. 2010 m. jis prisijungė prie DLD kaip asocijuotas kūrėjas, o 2018 m. buvo paskirtas trupės meno vadovu.

Prodiusuota: DLD-Daniel Léveillé Danse

Režisavo, sukūrė ir atliko: Frédérick Gravel

Dramaturgija ir tekstai: Étienne Lepage

Meninės konsultacijos ir repeticijų režisūra: Jamie Wright

Muzikos vadovas: Philippe Brault

Muziką sukūrė: Nicolas Basque + Philippe Brault + Frédérick Gravel + José Major

Šviesos dizainas: Alexandre Pilon-Guay

Muzikantai: Nicolas Basque + Philippe Brault + Jean-Luc Huet + José Major

Garso režisierius: Louis Carpentier

Stilistas: Dave St-Pierre

Išorinis konsultantas: Katya Montaignac

Technikos koordinatorius ir produkcijos vadybininkas: Vanessa Beaupré

Koprodiusuota su Festival TransAmériques + Regina A. Quick Centre for the Arts (Ferfildas) + Muffatwerk (Miunchenas) + Atelier de Paris / CDCN (Paryžius) + Montévidéo (Marselis) + Centre culturel de Notre-Dame-De-Grâce + Theater im Pumpenhaus (Miunsteris) + Ceprodac / Centro de Producción de Danza Contemporánea (Meksika)

Frédérick Gravel yra Circuit-Est centre chorégraphique narys

Premjera įvyko 2019 m. birželio 1 d. Monrealyje, TransAmériques festivalyje.

Nuotraukų autoriai: Jeniffer Prat, Nans Bortuzzo, David Wong, Yako (Jean-Christophe Yacono)

 

Data

Geg 04 2024
Pasibaigęs!

Laikas

19:00 - 20:15

Vieta

Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Naujoji Salė
Vilnius
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE