';
Tapk spektaklio dalimi!

Į festivalį „Naujasis Baltijos šokis“ atvykstantis šokėjų kolektyvas kviečia tapti neįprastos formos pasirodymo „Miškas“ dalimi ir išbandyti savo jėgas stovint aukštyn kojomis.

„Miškas“ – troškimo suleisti šaknis mieste kupinas spektaklis, kurį pristato Catarina Saraiva (Portugalija), Clarice Lima (Brazilija), Nina Fajdiga (Slovėnija), Aline Bonamin (Brazilija).

„Kviečiame prisijungti prie „Miško“ ir meno kalba atkreipti dėmesį į aplinkosaugos klausimus. Junkitės prie tyrimo, sujungiančio šokį, gyvą pasirodymą ir vizualųjį meną tam, kad sukurtų galingą miesto kraštovaizdį, atskleidžiantį kūno, gamtos, klimato ir kolektyvinių praktikų laikinumą ir nestabilumą“, – sako spektaklio kūrėjos.

Drauge su įsitraukusiais dalyviais iš Lietuvos, spektaklio kūrėjos siekia apversti kūno erdvę ir kvestionuoti laiką. Kiek laiko tokio būsenoje išbus kūnas? Kiek laiko išgyvens miškas?

Pasirodymas vyks Vilniuje, gegužės 7 ir 8 d. (du kartus per dieną – 13 ir 17 val.)

Pasiruošimas: 4-5 dienas prieš pasirodymą, po 4 val. per dieną vyks pasiruošimo dirbtuvės su spektaklio autorėmis

Padėka dalyviams: akreditacija, leisianti nemokamai pamatyti visus festivalio spektaklius

Kas gali įsitraukti?

Autorės kviečia visus, mokančius stovėti ant galvos (headstand). Profesionalių gebėjimų nereikia – laukiami laisvalaikiu praktikuojantys jogą, capoeirą, hiphopą, cirką ar gimnastiką, šokio srities studentai ir kiti, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties.

Nori dalyvauti?

1. Užpildyk informaciją apie save šioje formoje iki balandžio 19 d.: https://forms.gle/3dyadqtjLtte1GT2A

2. Sulauk atsakymo iš organizatorių

3. Dalyvauk gegužę vyksiančiose pasiruošimo dirbtuvėse, kurių metu su autorėmis aparsite kūrinio idėjas, praktikuositės stovėti ant galvos ir repetuosite pasirodymo choreografiją.

Turi papildomų klausimų? Rašyk į info@dance.lt

 

Spektaklio koprodiuseris – „Big Pulse Dance Alliance“. Pristatymą remia Perform Europe .
Pasirodymai „Miškas“ skirti Vilniaus 700 metų jubiliejui. Pasirodymus Vilniuje pristato
CAFFEINE.

 

New Baltic Dance