';

Land Before Time (Švedija) – […IT IS CONTAINED IN…]

Renginys nemokamas.

Adresas: prie prekybos centro IKI – ŠEŠKINĖ“, Šeškinės g. 32, Vilnius.

 

Trukmė: 30 min. 

„[…It Is Contained in…]“ – šokio spektaklis, kuriuo atiduodama duoklė vandeniui – didžiausiam mūsų gyvybės šaltiniui. Duetas tyrinėja įvairias vandens savybes ir tai, kaip jis primena mums, kad reikia išlaikyti ryšį su mus supančia gamta ir iš naujo išmokti kai kurių pagrindinių poreikių tam, kad taptume žmogiškesni: jausti, prisitaikyti, prisiminti, bendrauti, bendrauti, būti. Spektaklis – tai nuoširdi kelionė kartu per nieką ir kažką, mažai ir daug, tylą ir harmoniją, ramybę ir judesį. „Jei šioje planetoje yra magijos, ji slypi vandenyje“, – Loren Eiseley.

„Land Before Time“ yra kūrybinis duetas, kurį sudaro Joanna Holewa Chrona ir Yared Tilahun Cederlund. Duetas susikūrė 2019 m., tačiau kartu dirba nuo 2015 m. „Land Before time“ yra atlikėjai, dirbantys šokių ir didžėjavimo srityse, taip pat kuriantys choreografijas, komponuojantys garsą ir prodiusuojantys savo pasirodymus. 

Joanna Holewa Chrona yra Švedijos šokėja, choreografė, projektų vadovė ir didžėja, gyvenanti tarp Švedijos ir Pietų Afrikos. Jos šokio pagrindai – afro diasporos gatvės, Vakarų ir Pietų Afrikos kultūros šokiai. Ji aktyviai dirba įvairiose meno srityse: ji koncertuoja, moko, kuria choreografiją, organizuoja kovas ir (arba) konkursus, kuria muzikinius vaizdo klipus, meninius filmus, reklamas, didžėjauja ir t. t. Joanna tiki, kad šokis ir muzika yra svarbūs individų ir bendruomenių saviraiškos laisvei, o dalijimasis ir mainai yra raktas į bendrumą. 

Yared Tilahun Cederlund yra šokėjas, kompozitorius, choreografas ir didžėjus, aktyviai dalyvaujantis gatvės šokių scenoje ir kitose scenos menų erdvėse. 2006 – 2013 m. jis buvo aktyvus šokio kovų scenoje, „Streetstar“ (Švedija) ir „Juste Debout“ (Prancūzija) šokio renginiuose. Pastaraisiais metais kaip šokėjas dalyvavo daugelyje įvairių pasirodymų.

Choreografija: Joanna Holewa Chrona, Yared Tilahun Cederlund

Šokėjai: Joanna Holewa Chrona, Yared Tilahun Cederlund

Muzika: Yared Tilahun Cederlund

Vokalas: Ntsika Fana Nxganga

Šviesa: Carima Neusser

Kostiumai: Victoria Tcha

Filmas ir nuotrauka: Erik Linghede

Prodiuseriai: AFIA, Land Before Time, Nordberg Movement

Bendraautoriai: Slingan

Grafinis dizainas: Mei-Li Wu

Remia: Konstnärsnämnden, Skåne regionas, Norrlandsoperan ir Kulturrådet, Dalateatern.

Premjera: 2022 m. sausio 22 – 23 d. Dansstationen Palladium, Malmė.

Data

Geg 11 2024
Pasibaigęs!

Laikas

13:00 - 13:30

Vieta

Šeškinės centrinė aikštė
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE