Idėjos autorė, projekto kūrėja ir atlikėja: Aistė Kriukelytė

Projekto kūrėja ir atlikėja: Rasa Birietė

Tai šokis vienam žiūrovui, kuriamas čia ir dabar būtent jam, naudojant autentiško judesio praktiką ir jos metu įgytus įgūdžius: nevertinimą, priėmimą, įsiklausymą į kūno pojūčius ir judesio impulsus bei sekimą jais. Nors šokis skiriamas vienam žiūrovui, jį matyti gali daugiau žmonių. Jie tampa liudininkais susitikimo, kuriame nė vienas iš susitikusiųjų nenutuokia ką jam tai atneš ir kur nuves.

Aistės Kriukelytės pažintis su šiuolaikiniu šokiu prasidėjo 1994 m. Nuo tada šokis tapo neatsiejama jos dalimi ir buvo intensyviai derinama su kita profesine veikla. Dalyvavimas šiuolaikinio šokio, kūrybiniuose seminaruose, darbas su įvairiais Lietuvos ir užsienio mokytojais ir choreografais sustiprino norą išbandyti savo kūrybines idėjas. Sukūrė keletą šokio miniatiūrų ir pora šiuolaikinio šokio spektaklių („4-2-3“ ir „Čia buvo vanduo“). 2015 m. įgijo Integruotos darbo su kūnu ir judesio terapijos diplomą D. Britanijos to paties pavadinimo institute. Nuo tada taiko somatines žinias ir įgūdžius savo šokio pamokose, tyrinėja jų panaudojimą šokio kūrybos ir atlikimo procesuose, veda patyriminius judesio pagrindų, patyriminės anatomijos ir kt. užsiėmimus.

Rasa Birietė yra baigusi audiovizualinį meną, įgijo bakalauro ir magistro laipsnius LMTA – teatro vadyba. Šokį kaip meną pažino šokdama A. Naginevičiūtės šiuolaikinio šokio trupėje „Fluidus“ bei dalyvaudama vasaros šokio mokyklos seminaruose, o su šokiu kaip terapija susidūrė mokydamasi Dr. A. Giršono „Integruotos šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos“ programose. Vėliau studijavo Integruotos darbo su kūnu ir judesio terapijos instituto D. Britanijoje trejų metų programoje. Šiuo metu dirba šokio – judesio ir kūno terapeute.

ĮĖJIMAS Į MO MUZIEJŲ TIK SU REGISTRACIJA, BŪTINA DĖVĖTI APSAUGINES VEIDO KAUKES.
Registracija čia