';

Yoann Bourgeois (Prancūzija) „Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai“

PASIRODYMAI GEGUŽĖS 23-25 d. 16:00, 18:00, 20:00

Bilietai

 

Pasirodymai skirti Vilniaus 700 metų jubiliejui

 

Trumpųjų kūrinių programa

Trukmė: 30 min.

 

Yoann Bourgeois kelis metus buvo pasinėręs į meninius tyrimus, kurių centre – fizinius reiškinius sustiprinantys prietaisai. Ši darbų konsteliacija – tai ilgamečių tyrimų rezultatas. Tai nuolatinis kūrybos procesas, kurį jis vadina „Laikinais sprendimais sustabdytai akimirkai“. 

„Savo programą kurti pradėjau, pasiekęs amžių, kai ėmiau įsivaizduoti neišvengiamas gyvenimo ribas, nepriklausomai nuo jų realumo, ir kalbėti apie ateitį, lyg ji būtų praeitis. Šis amžius nebuvo nei objektyvus slenkstis, nei laikina realybė, tik su laiku atsirandantis vis labiau augantis suvokimas.  Nesvarbu, kiek dienų būtų likę, nesvarbu, kiek optimistinių prognozių – žinojau, kad mūsų dienų mums nepakaks. Mano idėja buvo nuslopinti laiko tėkmę. Žinoma, pati užduotis nėra įmanoma, tačiau būdų panagrinėti šią temą – yra.

Mano programa būtų tiesmukiška, baigtinė. Kūrinių visumai pasirinkau vieną paprastą sakinį: „Laikinais sprendimais sustabdytai akimirkai“. Lyg troškimas sudaryti kažkokį rinkinį. Pradėjome nuo detalių. Šiose detalėse įžvelgėme trumpučių pasirodymų, galinčių būti tokiais pat paveikiais kaip ir didesnis kūrinys, kolekciją. Sudėlioti kartu į programą, jie siekia bendro tikslo: apibrėžti dabartį. Per fizinį konstrukcijų persipynimą ant scenos – įvairių aparatų ir mašinerijos samplaiką, kaip šie elementai siejasi vienas su kitu, erdve ir laiku, su auditorija, vaizdu ir siekia tapti viena, „sustabdyta akimirka“. – Yoann Bourgeois

 

PROGRAMA

„Dialogas“

Koncepcija, scena ir scenografija: Yoann Bourgeois

Atlieka: Yurié Tsugawa ir Yoann Bourgeois

Garsas: Antoine Garry

Kostiumai: Sigolène Petey

Tyrimai ir konstrukcija: David Hanse, Nicolas Picot (C3 Sud Est) ir Christophe Rayaume

 

„Hourvari“
Koncepcija ir inscenizacija: Yoann Bourgeois

Atlieka: Yurié Tsugawa ir Yoann Bourgeois

Tyrimai ir konstrukcija: David Hanse, Nicolas Picot (C3 Sud Est) ir Christophe Rayaume

 

„Huragan“
Koncepcija ir inscenizacija: Yoann Bourgeois, padedamas Marie Bourgeois

Atlieka: Yurié Tsugawa

Tyrimai ir konstrukcija: David Hanse, Nicolas Picot (C3 Sud Est) ir Christophe Rayaume

Produkcija: CCN2 Centre chorégraphique national de Grenoble

Koprodukcija: Compagnie Yoann Bourgeois; MCB° Maison de la culture de Bourges; Théâtre National de Bretagne/Rennes; Théâtre de la Ville/Paris; CAPI -Théâtre du Vellein; Médicis Clichy Montfermeil

CCN2 finansuoja Drac Auvergne-Rhône-Alpes/Ministère de la Culture et de la Communication, Grenoble-Alpes Métropole, Département de lIsère, Région Auvergne-Rhône-Alpes.

 

Data

Geg 23 - 25 2022
Pasibaigęs!

Laikas

Visa diena

Vieta

Dūmų fabrikas
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE