';

Oona Doherty (Airija) – HOPE HUNT

Bilietai

 

Trukmė: 40 min.

Buvimas tarp skirtingų personažų fizinio teatro, socialinės proklamacijos ir šokio žanre. Dėmesys koncentruojamas į judesio ir intonacijos santykį, vyriškumo pasireiškimus ir moralę, taikomasi į kultūros ir socialinių sluoksnių stereotipus. Kaukės pasirenkamos kaip asmeninė gynyba prieš save ir visą pasaulį, bet tikimasi atrasti bendrą pagrindą tiesai ir vilčiai.

„Savo darbais mėginu ribas tarp kūno ir sielos, auditorijos ir scenos; noriu pasidalyti kinetine patirtimi, tyrinėti gryną metafizinį sąžiningumą. Kalbėti apie seksą, romantiką, į kūną sugrįžusią či, juodą dėžę, baltą kubą ir Airiją“.

Oona Doherty – Šiaurės Airijoje kurianti šokio menininkė, studijavusi St. Louise kolegijoje Belfaste, Londono šiuolaikinio šokio mokykloje, Alsterio universitete ir LABAN konservatorijoje Londone. Bakalauro ir magistro studijas menininkė baigė šiuolaikinio meno srityje. 2017 m. įtraukta į „Irish Times“ sudarytą geriausių Airijos menininkų dešimtuką. 2020 m. pelniusi Venecijos bienalės Sidabrinio liūto apdovanojimą.

 

 

Choreografija, garsas: Oona Doherty

Dramaturgė, aktorė, menininkė, techninė kelionių vadovė: Sarah Gordon

Šokėja: Sandrine Lescourant – Mufasa arba Sati Veyrunes

DJ ir automobilio vairuotojas: Luca Truffarelli, Arba Maxime Jerry Fraisse

Šviesos technikas: Lisa Marie Barry arba John Gunning

Fotografija: Simon Harrison

Data

Geg 12 2023
Pasibaigęs!

Laikas

19:00 - 19:40

Vieta

Menų spaustuvė
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE