';

Daniel Mariblanca (Norvegija) – 71BODIES 1DANCE

Bilietai

 

Trukmė: 71 min.

N-14

Tarpdisciplininė, choreografinė Danielio Mariblancos iniciatyva, įkvėpta 71 asmeninės istorijos, kuriomis pasidalino Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje ir Ispanijoje gyvenantys translyčiai ir lyties neatitinkantys asmenys. 

Šokio spektaklis trunka 71 minutę, įkūnydamas po vieną šį kūrinį įkvėpusios patirties minutę.  Kūrinys paremtas kūnu, jo savybėmis ir tekstūromis. Jokių trukdžių ar dekoracijų: tik kūnas ir jo fiziškumas. Nuogas žmogaus kūnas – tai emociškai įkrauta erdvė, kurioje telpa pažeidžiamumas, stiprybė, gėda, malonumas, intymumas ir įgalinimas.

Šiuo spektakliu siekiama pažadinti smalsumą, suteikti žinių apie transseksualų bendruomenę ir per meno kūrinį kalbėti apie jo žmogiškąjį lygmenį. Įvairiomis spektaklyje vaizduojamomis būsenomis siekiama atskleisti naujas aliuzijas ir būdus vertinti grožį ir troškimą. 

71BODIES yra translytė, įtrauki šokio ir performanso trupė, įsikūrusi Bergene, Norvegijoje. 2016 m. Danielio Mariblancos įkurtos trupės intencija – dirbti su marginalizuotomis bendruomenėmis, ypač tokiomis, kurių diskusijų centre atsiduria kūnas. 

 

„BLACK (LITTLE) BOXES“ instaliacija

„Black (Little) Boxes“ instaliacijos skirtos ištrinti atstumą ir kurti artumo emociją tarp veikėjo ir žiūrovo. Kalbantis su pagrindiniais veikėjais buvo siekiama suprasti, kaip jie mato lyčių perspektyvą, jos panašumus ir su ja susijusią nelygybę. Pokalbiuose atsiskleidžia ryškūs ir gilūs vaizdiniai, betarpiškai įtraukiantys spektaklio lankytojus. Žiūrovai kviečiami užsidėti ausines ir tapti vieno iš 12 veikėjų pasakojimo ir (arba) gyvenimo akimirkos dalyviais. 

71BODIES 1DANCE – tai evoliucionuojantis ir augantis gyvas projektas, papildytas natūralios proceso eigos vaizdais.

 

Koncepcija, choreografija, atlikimas: Daniel Mariblanca

Fotografijos menininkas: Mar C Llop

Režisierė: Ursula Kaufmann

Muzikos kompozicija / technikas: Gunnar Innvær

Muzikos kompozicija: Miriam Casal

Muzikos kompozicija: Florian Doerrhoefer

Meninė pagalba / choreografinė dramaturgija: Amanda Billberg

Šviesų dizaineris / gastrolių technikas: Jon Eirik Sira

Šviesų dizaineris / gastrolių technikas: Thomas Bruvik

Finansinė prodiuserė: Camilla Svingen

Trupės ir gastrolių vadovas: Davone Sirmans

Prodiuseriai: 71BODIES

Finansavimas: Norvegijos menų taryba, Garso ir vaizdo fondas, Bergeno savivaldybė, Scenos menininkų fondas, Vestlando apskrities taryba, Šiaurės šalių kultūros fondas, Norvegijos meno užsienyje fondas NAA.

Trupės ir gastrolių vadovas: Ursula Kaufmann

 

Data

Bal 30 2023
Pasibaigęs!

Laikas

19:00 - 20:15

Vieta

Menų spaustuvė
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE