';

Ukrainos platforma: Maciej Kuzminski Company (Lenkija / Ukraina) – EVERY MINUTE MOTHERLAND

Bilietai

 

Trukmė: 60 min.

Spektaklis, sukurtas pasitelkus dokumentinį metodą reaguojant į Rusijos karą Ukrainoje ir jo sukeltą pabėgėlių krizę. Spektaklis buvo kuriamas kartu su Lenkijos ir Ukrainos komanda, įtraukiant pačius pabėgėlius bei bendradarbiaujant su dramaturgu Paulu Bargetto.

Pasirodymas įkvėptas asmeninių šokėjų istorijų ir paremtas išsamia šokio laboratorijos patirtimi. Jame nagrinėjamas traumos, tremties ir susvetimėjimo poveikis, atsižvelgiama į platesnes karo, tapatybės, nepajudinamų istorijos ir geografijos jėgų temas. Kasdien televizijoje ir socialinėje žiniasklaidoje besikartojant pamažu atbukinantiems karo vaizdams, šis kūrinys atkreipia mūsų dėmesį į tų liudininkų kūnus, kurių patirtys bus išlaisvintos scenoje, perteiktos judesiu ir paverstos mitu persmelktu ritualu.  

Nuo Mariupolio iki Charkovo ir visur kitur, kur atėjo karas, kultūra ir menininkai tapo sąmoningais taikiniais siekiant sunaikinti ukrainiečių tautą. Šis projektas yra pasipriešinimo šiems nusikaltimams aktas ir solidarumo su Ukraina pareiškimas. 

 

 

Choreografas: Maciej Kuźmiński

Choreografo asistentė: Monika Witkowska

Dramaturgas: Paul Bargetto

Atlikėjai ir bendraautoriai: Daria Koval, Anna Myloslavska, Monika Witkowska, Vitaliia Vaskiv, Szymon Tur, Anastasia Ivanova, Omar Karabulut

Prodiuseriai: Maciej Kuźmiński, Polina Bulat

Kūrinys sukurtas projekto rezidencijos, prasidėjusios 2022 metais „Klub Żak“ kultūros centre metu

Bendradarbiaujant su Materia Łódź (Przestrzenie Sztuki programa), „Creators for Ukraine“ fondu (steigėjai CIAS ir ZAIKS) ir Ukrainos institutu.

 

Data

Geg 03 2023
Pasibaigęs!

Laikas

19:30 - 20:30

Vieta

Menų spaustuvė
NEW BALTIC DANCE

Organizuoja

NEW BALTIC DANCE