Klounai

Režisierius, choreografas ir kompozitorius: Hofesh Shechter

Atlieka: Hofesh Shechter Company

Šokėjai: Chien-Ming Chang, Frédéric Despierre, Rachel Fallon, Mickaël Frappat, Yeji Kim, Kim

Kohlmann, Erion Kruja, Merel Lammers, Attila Ronai ir Diogo Sousa

Kostiumų dizainas: Christina Cunningham

Kinematografas: Sebastian Cort

Montažas: Todd MacDonald

Prodiuserė: Henny Finch

Prodiuserė: John Wyver

Trukmė: 28 minutės, 21 sekundė

Hofesho Shechterio „Klounai“ – tai šokio filmas, kuriame atsiskleidžia makabriška žmogžudystės ir troškimo komedija, ir keliamas klausimas, kaip toli nueisime pramogų vardan. Hofesh Shechter – šio filmo režisierius, choreografas ir kompozitorius. Kūrinyje skambant mušamųjų garso takeliui sujungiami drąsūs, nuotaikingi ir organiški judesiai, atliekami dešimties šokėjų.

Choreografas Hofesh Shechter laikomas vienu įdomiausių šiuo metu scenoje dirbančių menininkų, pripažintas už mistiškų garso takelių kompozicijas, papildančias unikalų jo judesių kūniškumą. Jis – Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios Hofesh Shechter trumpės meno vadovas.

Paminėtini tokie Hofesh Shechter trupės repertuaro darbai kaip „Uprising“ (2006), „In Your Rooms“ (2007), „The Art of Not Looking Back“ (2009), „Political Mother“ (2010), „Political Mother: The Choreographer’s Cut“ (2011), „Sun“ (2013), „barbarians“ (2015), „Grand Finale“ (2017) ir „Show“ (2018) sukurtas kartu su mokinių grupe „Shechter II“.

H. Shechter taip pat režisavo ir kūrė choreografiją tokioms žinomoms tarptautinėms teatro trupėms kaip Alvin Ailey American Dance Theater, Batsheva Ensemble, Candoco Dance Company, Cedar Lake Contemporary Ballet, Nederlands Dans Theater 1, Paris Opera Ballet, Royal Ballet ir Royal Ballet Flanders.

Jis kūręs choreografiją teatrui, televizijai ir operai, tarp kurių paminėtinos Metropoliteno opera (Niujorkas), ir joje pastatytam Nico Mulhy „Two Boys“, „Motortown“ Royal Court ir „The Arsonists“, pastatytam National Theatre on Saint Joan bei Channel 4 serialui „Skins“. 2016 m. jam suteikta „Tony“ nominacija už choreografiją Brodvėjuje naujam gyvenimui prikeltam „Smuikininkui ant stogo“.

„Grand Finale“ – tai naujausias šio kanono darbas, apdovanotas „Olivier“ apdovanojimu už geriausią naują šokio produkciją.

2018 m. H. Shechter apdovanotas garbinguoju Didžiosios Britanijos Imperijos ordinu už nuopelnus šokiui ir trupės pirmąjį šokio filmą. Hofesh Shechter „Klounai“, transliuotas per BBC, sulaukė didžiulio pripažinimo.

Hofesh Shechter trupė (įkurta 2008 m.)– tai ribas peržengianti šokio trupė, pristatanti išskirtinius,  Hofesh Shechter kurtus darbus, kurios šerdį sudaro įvairiapusiška, talentingų tarptautinių šokėjų trupė. Jungtinės Karalystės trupė pasirodo didžiosiose pasaulio scenose. Savo darbui įkvėpimo semiasi ir jame nuolatos šlovina žmogaus dvasios laisvę.

Trupė tiki, kad šokis geba pasiekti ir įsiskverbti į giliausias mūsų emocijas; tai instinktyvi, giliai įsišaknijusi mūsų dalis, kurią pasiekti moderniame mūsų gyvenime pavyksta itin retai. Jie įoka, kad sužinotume, ką reiškia ne tik gyventi, bet ir būti gyviems. Visuose savo darbuose siekia tiek save, tiek ir savo auditoriją, nukelti už racionalaus proto ribų.