2021 M. LIEPOS MĖNESIO PROGRAMA Vilniuje


LIEPOS 1, 2, 3 d. 19:00 / PAPILDOMAS PASIRODYMAS LIEPOS 3 d. 11:00

DĖMESIO PASIRODYMAS RUGSĖJO 13, 14, 15, 16 d. 18:00
Šeškinė BILIETAI

Šokio ekskursija „Einu pirkti pieno“ | Premjera
Be kompanijos (Lietuva)

LIEPOS 2, 3 d. 13:00
Nacionalinė dailės galerija

Nepertraukiama karžygė
Anne-Mareike Hess (Liuksemburgas)

LIEPOS 2, 3 d. 17:00 ir 17:40
Nacionalinė dailės galerija

Šokių kūrimo menas | Premjera
Dovydas Strimaitis (Lietuva, Prancūzija)

LIEPOS 12, 14, 16 d. 16:00 ir 20:00
Vilniaus transporto stotelėse

Theo’
Lukas Karvelis (Lietuva)

LIEPOS 13, 14, 15 d. 20:00
MO muziejaus terasa

TANZANWEISUNGEN (tai nesitęs amžinai)
Moritz Ostruschnjak (Vokietija)

LIEPOS 15 d. 18:00 | DĖMESIO LIEPOS 16 d. DĖL TVYRANČIO KARŠČIO SUNEGALAVUS ŠOKĖJAI PASIRODYMAS ATŠAUKIAMAS. ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS.
Vilniaus rotušė

Audros akis | Premjera
Šeiko šokio teatras (Lietuva)

LIEPOS 20, 21 d. 11:00-18:00
Nacionalinė dailės galerija

Instaliacija „Nėščia tyla“
Airos šokio teatras (Lietuva)

DVIGUBAS SPEKTAKLIO VAKARAS
LIEPOS 21, 22 d. 20:00
MO muziejaus terasa

Paženklintas | Premjera
Šeiko šokio teatras, Niels Claes (Lietuva)

TENS
Marta Wołowiec (Lenkija)

LIEPOS 22, 23 d. 16:00 ir 18:00
Nacionalinė dailės galerija

PAPILDOMAS PASIRODYMAS LIEPOS 25 d. 20:00 Mo muziejaus terasa

Atsiskaitymas tik grynais
Jonas & Lander (Portugalija)

LIEPOS 23, 24 d. 17:00
Nacionalinė dailės galerija

Workpiece
Anna-Marija Adomaitytė (Lietuva, Šveicarija)

LIEPOS 23 d. 20:00
Meno ir mokslo laboratorijos kiemas

Šokis skalbimo mašinai ir mamai
Greta Grinevičiūtė (Lietuva)

LIEPOS 27 d. 19:00 pasirodymas dėl lietaus neįvyks

LIEPOS 28 d. 19:00
MO muziejaus terasa

Lietuvių kūrėjų šokio eskizų programa
Urtė Groblytė, Marius Pinigis, Petras Lisauskas, Julija Mintautė (Kauno šokio teatras „Aura“), Marius Eidrigevičius (Vilniaus miesto šokio teatras Low Air)

LIEPOS 28, 29 d. 16:00 ir LIEPOS 30 d. 18:00
Menų spaustuvės Studija II

375 0908 2334 / Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas
Igor Shugaleev (Baltarusija)

LIEPOS 29, 30 d. 19:00
MO muziejaus terasa

Tai ne tavo sapnas
Vilma Pitrinaitė (Lietuva, Belgija)


2021 M. LIEPOS MĖNESIO PROGRAMA

Anykščiai
LIEPOS 24 d.

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

Šiauliai / Festivalis Enter
LIEPOS 24 d.

Atsiskaitymas tik grynais
Jonas & Lander (Portugalija)

Žagarė
LIEPOS 25 d.

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

Plungė
LIEPOS 28 d.

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

Garliava
LIEPOS 29 d.

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

Prienai
LIEPOS 30 d.

Liūto guolis
Sabina Bočková ir Johana Pocková (Čekija)

2021 m. RUGSĖJO MĖNESIO PROGRAMA VILNIUJE

RUGSĖJO 13, 14, 15, 16 d. 19:00

Šeškinė

Šokio ekskursija „Einu pirkti pieno“ | Premjera
Be kompanijos (Lietuva)

BILIETAI