FILMŲ PROGRAMA
2020 11 30 – 12 30


LRT PLIUS
2020 11 30 | 21:30

Mediatekoje iki 2020 12 30

Žizel / Režisierius ir choreografas: Akram Khan (Jungtinė Karalystė)


LRT PLIUS
2020 12 07 | 21:30

Mediatekoje iki 2020 12 30


Didieji vaiduokliai / Idėjos autorius: Yoann Bourgeois (Prancūzija)


LRT MEDIATEKA

2020 11 30 – 2020 12 30


Klounai / Režisierius, choreografas ir kompozitorius: Hofesh Shechter

Somaholidays / Idėja: Vilma Pitrinaitė

Po oda / Režisierės: Trécy Afonso ir  Mathilde Monfreux (Prancūzija)

Tankynė / Operatorius ir režisierius: Marius Paplauskas


newbalticdance.lt

2020 11 30 – 2020 12 30


Dirbtinis / Idėja: Dovilė Petkūnaitė

MA 108 / Idėja, įkūnijimas: Erika Vizbaraitė

Žaidimas baigtas / Idėja: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius, Lauryna Liepaitė

Sakura Dream (In the Realm of Spirits) / Idėjos autorė, režisierė ir choreografė: Sakurako

M(e)&M(other / Choreografija, konceptas: Raimonda Gudavičiūtė


VASAROS PROGRAMA
2020 07 18 – 08 16

LIEPA

07 18 | 19:00 Raudondvario dvaro kiemas (Kauno raj.)
PLI (Čekija) Viktor Černický

07 19 | 19:00 Garliavos Kaimynystės parkas (Kauno raj.)
PLI (Čekija) Viktor Černický

07 20 | 19:00 Prezidentūros kiemas (Vilnius)
PLI (Čekija) Viktor Černický

07 21 | 19:00 Prezidentūros kiemas (Vilnius)
PLI (Čekija) Viktor Černický

RUGPJŪTIS

08 10 | 19:00 M.Žilinsko galerijos kiemas (Kaunas)
Atstumo mechanika Máté Mészáros / SÍN produkcija

08 12 | 19:00 MO lauke (Vilnius)
Atstumo mechanika Máté Mészáros / SÍN produkcija

08 13 | 19:00 MO lauke (Vilnius)
Atstumo mechanika Máté Mészáros / SÍN produkcija

08 15 | Lietuvių kūrėjų darbų programa (Vilnius)

  • 17:00 MO muziejus

Aistė Kriukelytė [REGISTRACIJA BAIGTA, vietų skaičius ribotas]

  • 18:00 MO laukas

Ieva Navickaitė, Agnietė Lisičkinaitė, Lukas Karvelis

08 16 | Lietuvių kūrėjų darbų programa (Vilnius)

  • 17:00 MO muziejus

Aistė Kriukelytė [REGISTRACIJA BAIGTA, vietų skaičius ribotas]

  • 18:00 MO laukas

Ieva Navickaitė, Agnietė Lisičkinaitė, Lukas Karvelis


RUDENS-ŽIEMOS PROGRAMA
2020 11 27 – 12 12 / Programa neįvyks

LAPKRITIS

11 27 | 19:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Kosminė meilė (Kanada) 
pagal Clara Furey

11 28 | 19:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Kosminė meilė (Kanada) pagal Clara Furey

11 29 | 19:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Kai dirbi su vaikais (Australija) pagal Nicola Gunn 

GRUODIS

12 05 | 18:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Chotto Xenos (Jungtinė Karalystė)pagal Sue Buckmaster

12 06 | 13:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Chotto Xenos (Jungtinė Karalystė)
pagal Sue Buckmaster

12 06 | 18:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Chotto Xenos (Jungtinė Karalystė)
pagal Sue Buckmaster

12 09 | 19:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Nuostabus išnykimas (Kanada)
pagal Catherine Gaudet

12 10 | 19:00 Menų spaustuvė – Juodoji salė
Nuostabus išnykimas (Kanada)
pagal Catherine Gaudet