Mieli festivalio žiūrovai,

pandemijos situacijai šalyje ir pasaulyje nepaleidžiant iš savo gniaužtų, neturime galimybės gyvai pristatyti rudenį planuotos programos. Vietoj to kviesime Jus į virtualų „Naująjį Baltijos šokį“, kurio programa bus pasiekiama per LRT ir newbalticdance.lt  svetainę.

Bilietus, kuriuos įsigijote Tiketa.lt portale ar „Tiketa“ kasose, galite grąžinti per „Tiketą“. Susisiekite su jais tiesiogiai.

Bilietus, kuriuos įsigijote Knygų mugėje festivalio stende, galite grąžinti Lietuvos šokio informacijos centrui. Atsiųskite savo bilietų informaciją el. paštu bilietai@newbalticdance.lt  Siunčiant prisekite grąžinamų bilietų nuotraukas bei prašymą grąžinti pinigus: prašyme nurodykite savo vardą, pavardę, sumokėtą sumą ir banko sąskaitą, į kurią norite atgauti pinigus. Prašymas turi būti pasirašytas jūsų parašu ir nufotografuotas/ skanuotas. 

Jeigu turite galimybę negrąžinti bilieto ir taip palaikyti šokio bendruomenę, būsime jums labai dėkingi. 

Bilietų grąžinimas vyks dvi savaites – iki š. m. lapkričio 17 d. 

Dėkojame už jūsų kantrybę ir tikimės, kad kitais metais galėsime susitikti jubiliejiniame 25-ame tarptautiniame šiuolaikinio šokio festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“.

Write a response … Close responses

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

You might also like